• background
  ÜSKÜDAR BOSCH SERVİSİ
  Beyaz Eşya
  Klima
  Kombi
 • background
  BOSCH KLİMA
  Montaj
  Arıza
  Bakım
 • background
  BOSCH KOMBİ
  Yedek Parça
  Bakım
  Onarım

Üsküdar Bosch Servisi

Üsküdar Bosch servisi beyaz eşya, klima ve kombi gibi dayanıklı tüketim ürünlerinin kullanım sonrası oluşan şikayetlerin ve arızalrın giderilmesi için sizlere en kısa zaman ve en doğru şekilde hizmet vermek için arayabilir, posta yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz: Altunizade, Çengelköy, Burhaniye, Beylerbeyi, Küçüksu, Kısıklı, Mimar Sinan Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Yavuztürk ve Dumlupınar'dır.

Servis Talep

Servis talep formu

Üsküdar Bosch servis hizmetlerinden yararlanmak ve semtinize en kısa zamanda ulaşabilmemiz açısından beklemeden formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Teknisyenleimiz sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaklardır. Haftanın 7/24 saat formu doldurabilirsiniz.

Garanti Süreci

1 yıl Garanti

Bosch servis çalışanlarımız tarafından onarım sonrası verilen garanti belgesi yapılan parça değişikliği veya işçiliklerin 1 yıl garanti belgesidir. Garanti belgenizi istemeyi unutmayın.

Aynı Gün Servis

Üsküdar ve Bölgelerine

Üsküdar ve çevre semtlerinde oturuyorsanız ve beklemeden teknik yardıma ihtiyacınız varsa, Üsküdar Bosch servis çalışanları (2) iki saat içinde işlem sonlandırmak için hazırlar, beklemeden teknik destek.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz ürünler.

Üsküdar Bosch klima servisi bakım, onarım, montaj gibi profesyonellik gerektiren sürdürülebilir bir anlayışla hizmet vermeye devam etmekte müşteri memnuniyet odaklı olmayı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Klima bakımlarınızı mutlaka yıllık olarak yaptırın kaliteli temiz bir hava ve enerji tasarrufu için gereklidir.

Üsküdar Bosch kombi servisi peformansından memnun kalmadığınız cihazların yüksek verimde çalışabilmesi için bakım ve arızalarını yaparak enerji ve zamandan tasarruf sağlamanızı hedeflemektedir. Kısa zamanda çok ısınmak ama az fatura ödemek istiyorsanız bakım ve onarımların doğru şekilde olmasını için teknik servisimizle detaylı görüşün.

Bosch küçük ev aletlerinde yalnızca elektrik süpürhgesi, microdalga fırın, mini fırın, ocak, halı yıkama makinesi için servis hizmetimiz vardır evden alınır ve teslim edilebir, diğer ürünler için lütfen yetkili servisiniz ile irtibata geçiniz. Haftada 6 gün 08:30 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Bosch Servis Hizmetleri

Dayanıklı ev aletlerinde uzman servis
Bosch yedek parça

Üsküdar bosch beyaz eşya özel servis olarak her mahalleye aynnı servis ücreti uygulayarak müşterilerimizi güvence altına alırız. Üsküdar bölgesi ve çevre semtlere haftanın altı günü hizmet vermekteyiz.

Bosch profesyonel servis

Dayanıklı tüketim cihazları günümüzde teknolojiyi oldukça yakından teakip etmeye başlamasıyla birlikte çalışanların devamlı olarak bilgilerini güncel tutmayı beraberinde getirmiştir. Teknolojisi yüksek olan cihazlar yaygınlaştıkça mekanik cihazların önüne geçtilr, biz bosch teknik servis olarak daima çalışanlarımızın bilgilerini güncel tutmaktayız.

Bakım ve onarım hizmetlerinde uygun fiyat

Hızlı,güvenilir ve kalitenin bir arada bulunması pahalı bir servis olduğu anlamına gelmez, uygun maliyetlerde onarım ve bakım yaptırmak en doğal hakkınız bizler üsküdar bosch servis çalışanları daima yanınızdayız.

Nöbetçi servis hizmetleri

Üsküdar Bosch Nöbetçi servis uygulaması: hafta içi akşam: 22:00 saatlerinde ve hafta sonu 21:00 olmak üzere yetkililendirilmektedir. Acil servis almak istediğinizde haftanın 7 günü çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya online servis talep formunu doldurarak mail aracılığıylada bu hizmeti alabilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Ürünlerin kullnımı ve pratik bilgi.
 • testimonial 1
 • testimonial 2
 • testimonial 3
 • testimonial 4

Bosch çamaşır makinesi kapak açılmıyor ve çamaşırları çıkaramıyorsanız birkaç ip ucu!

Bulaşık makinesi içerisinden kötü kokular geliyor!

Buzdolabından gelen seslerin giderilmesi hakkında detaylı bilgiye kurumsal sayfası içerinden ulaşmanız mümkün olacaktır.

Çamaşır kurutma makinesi kullnım ömrünün uzaması bakım yaptırılması gerekir mi?

Üsküdar Bosch Servis Bölgeleri

Üsküdar'ın tüm bölgelerine aynı gün servis hizmeti vermekteyiz, bu mahalleler sıralanmıştır: Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah mahallesi, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil gibi.