• background
  ÜMRANİYE BOSCH SERVİSİ
  Beyaz Eşya
  Klima
  Kombi
 • background
  BOSCH KLİMA
  Montaj
  Arıza
  Bakım
 • background
  BOSCH KOMBİ
  Yedek Parça
  Bakım
  Onarım

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch servis hizmetleri içerisinde beyaz eşyaların hem onarım hemde bakımları yapılırken yanı sıra kombi cihazlarının bakım, onarım gibi faaliyetleri de sürdürülebilmektedir, Klima söz konusu olunca bakım ve onarım eksik olsa olmaz tabiki cihazların tam verimli çalışabilmesi için elbette şarttır. Bu tür hizmetler için her zaman yardıma hazırız, siz nerede olursanız olun yanınızda olacağız. Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemilmeriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatihsultanmehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazımkarabekir, Madenler, Mehmetakif, Namıkkemal, Necipfazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarıdudullu Mahallelerine haftanın 6 günü servis hizmeti verirken 7 günü kayıt alabiliriz.

Servis Talep

Servis talep formu

Servis ihtiyaçlarınızın hızlı ve beklemeden olmasını diliyorsanız tam istediğiniz gibi bir form vardır, bu form en kısa zamanda servis talebi almanız için oluşturulmuştur.

Garanti Süreci

1 yıl Garanti

Garantili bir hizmet herkez için önemlidir, bu garanti onarım sonrası oluşabilecek her sorunu ortadan kaldıracaktır. Garanti belgesini mutlaka isteyiniz 1 yıl onarım garantisi verilmek zorundadır.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz ürünler.

Klima servisi olarak bakım onarım faaliyetleri yanı sıra montaj, demontaj da yapmaktayız, klima bakım ilaçları, temizlği önemlidir, işin ehli olan kişilere teslim ediniz.

Kombi, kış aylarında ısınmak amaçlı kullnılan vaz geçinilmez bir araçtır, onarımları doğru şekilde yapılmayan cihazlarda kışın ısıtma ve yüksek fatura sorunuyla karşılaşırız. Bakımları zamanında yaptırmayı unutmayın.

Küçük ev aletlerinde yalnızca; mini fırın, mikrodalga fırın, elektrik süpürhgesi, ocak, halı yıkama makinesi için servis hizmetlerimiz vardır. Diğer ürünler için lütfen yetkili servisiniz ile irtibata geçiniz. Haftada 6 gün 08:30 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Bosch Servis Hizmetleri

Dayanıklı ev aletlerinde uzman servis
Bosch yedek parça

Acil olarak bir servise mi ihtiyacınız var? Arızanız var ve çözüm bulamıyor musunuz? Haftalık çalışma saatliri içerisinde irtibata geçin kısa bir zaman içerisinde sorunlarınızı çözelim.

Bosch profesyonel servis

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Ümraniye Bosch servisi beyaz eşyaların, klima, kombi ürünlerinin faailiyetleini sürdürmektedir.

Bakım ve onarım hizmetlerinde uygun fiyat

Pahalı onarımlara karşı koruma altında olduğunuza emin olabilirsiniz, Yapmış olduğumuz bakım ve onarımların pahalı olmaması için elimizden geldiğince müşterilerimizi korumaya çalışıyoruz.

Nöbetçi servis hizmetleri

Ümraniye Bosch: Hafta içi 22:00 - 21:00 arasında acil servis almak istediğinizde haftanın 6 günü çağrıyla bizlere ulaşabilir, online servis talep ile mail aracılığıylada bu hizmeti alabilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Ürünlerin kullnımı ve pratik bilgi.
 • testimonial 1
 • testimonial 2
 • testimonial 3
 • testimonial 4

Budolabı duvarlarında buzlanma ve karlanma oluşuyor!

Buzdolabı kokusu nasıl giderilir?

Bulaşık makinesinin iç kokusu nasıl giderilir?

Çamaşır kurutma makinesi kullanım ömrünün uzaması bakım yaptırılması gerekir mi?