• background
  KADIKÖY BOSCH SERVİSİ
  Beyaz Eşya
  Klima
  Kombi
 • background
  BOSCH KLİMA
  Montaj
  Arıza
  Bakım
 • background
  BOSCH KOMBİ
  Yedek Parça
  Bakım
  Onarım

Kadıköy Bosch Servis

Kadıköy Bosch servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinin arıza giderme, bakım ve montaj gibi teknik hizmetlerini vermekteyiz, vermiş olduğumuz hizmetlerde parça değişimi veya işçilikler GARANTİLİ olarak yapılmaktadır garanti 1 yıldır. Hizmet verdiğimiz bölgeler: Botancı, Suadiye, Erenköy, Göztepe, Feneryolu, Kızıltoprak, Acıbadem, Koşuyolu, Hasanpaşa vs.

Servis Talep

Servis talep formu

Bosc servis ihtiyaçlarınızın daha hızlı ve beklemeden gerçekleşmesini istiyorsanız lütfen iletişim formunu doldurarak gönderimde bulunun, takım arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Garanti Süreci

1 yıl Garanti

Bosch marka dayanıklı tüketim cihazlarının bakım ve onarım zamanı geldiğinde garantili olarak yaptırmak çok akıllıca bir seçimdir. Biz bosch servisi olarak yapmış olduğumuz teknik işlerdde 1 yıl ( GARANTİ ) veriyoruz.

Aynı Gün Servis

Kadıköy ve Bölgelerine

Kadıköy ve çevre semtlerinde oturuyorsanız ve beklemeden teknik yardıma ihtiyacınız varsa, Kadıköy Bosch servis çalışanları aynı gün ve 2 saat aralığında işlem sonlandırmak için hazırlar. AYNI GÜN SERVİS hemen arayın.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz ürünler.

Kadıköy Bosch beyaz eşya servisi olarak Çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak çamaşır kurutma makinesi arızalarının giderilmesinde parça değişimi ve işçilikler 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Güvenebileceğiniz bir teknik servisin olması önemlidir, kaliteli ve günilir hizmet anlayışı burada.

Kadıköy Bosch klima servisi montaj bskım ve onarım gibi faaliyetleri sürdürmekteyiz. Yıllık periyodik klima bakımlarının mutlaka yapılmalısı gereklidir aksi taktirde bakımı yapılmayan klimalar sağlığınız açısından kaitesiz hava solumanıza ve çalışma performansı açısından ise verimin düşmesine sebebiyet verecektir.

Kadıköy Bosch kombi servisi çalışma peformansından memnun kalmadığınız cihazların bakım ve arızalarını yaparak ilk günki performansını yakalamak için daima en iyi şekilde çalışırlar. Kombi bakımları uygun ve kaliteli olarak yapılmakla beraber değişim gereken parçalar ve işçiliklerine 1 yıl garanti verilmektedir.

Bosch küçük ev aletlerinde yalnızca elektrik süpürhgesi, microdalga fırın, mini fırın, ocak, halı yıkama makinesi için servis hizmetimiz vardır evden alınır ve teslim edilebir, diğer ürünler için lütfen yetkili servisiniz ile irtibata geçiniz. Haftada 6 gün 08:30 - 18:30 arası hizmet vermekteyiz.

Bosch Servis Hizmetleri

Dayanıklı ev aletlerinde uzman servis
Bosch yedek parça

Beyaz eşya markaları arasında oldukça yüksek kaliteye sahip olan Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünleri uzun yıllar sizlere hizmet edebilirler bu hizmetin sonucu elektrik ve mekaniksel aşınmalar meydana gelmektedir. Bu aşınma ve yıpranmaların sonucu şikayetler ortaya çıkar, şikayetlerinizin garantili bir şekilde yapılması için bizimle çağrı merkezimiz üzerinden irtibata.

Bosch profesyonel servis

Bosch marka ürünler kaliteli olması beraberinde kompike bir yapıyıda getirmiştir. Cihazların tecrübeli eller tarafından yapılması can sıkıcı şikayetlerle karşılaşmamanız açısından önemlidir, Kadıköy servis bünyesinde çalışan teknisyenler ürünlerin yetiştirme ve geliştirme eğitimlerini tamamlamış teknisyen diplomalı kişilerden oluşmaktadır. Buda ürünlerinizin emin ellerde olduğunu göstermektedir.

Bakım ve onarım hizmetlerinde uygun fiyat

Cihazların arıza ve bakımları uygun fiyat garanisi ile yaptırın, servisimizde yaptıracağınız bakım veya onarımlarda yüksek kalite parça ve işçiliği uygulanır, böylelikle yapılan işlerde sorun yaşama olasılığınız minimuma iner.

Nöbetçi servis hizmetleri

Kadıköy Bosch Nöbetçi servis uygulaması: hafta içi akşam: 22:00 saatlerinde ve hafta sonu 21:00 olmak üzere yetkililendirilmektedir. Acil servis almak istediğinizde haftanın 7 günü çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya online servis talep formunu doldurarak mail aracılığıylada bu hizmeti alabilirsiniz.

Pratik Bilgiler

Ürünlerin kullnımı ve pratik bilgi.
 • testimonial 1
 • testimonial 2
 • testimonial 3
 • testimonial 4

Bosch çamaşır makinesi kapak açılmıyor ve çamaşırları çıkaramıyorsanız birkaç ip ucu!

Bulaşık makinesi içerisinden kötü kokular geliyor!

Buzdolabından gelen seslerin giderilmesi hakkında detaylı bilgiye kurumsal sayfası içerinden ulaşmanız mümkün olacaktır.

Çamaşır kurutma makinesi kullnım ömrünün uzaması bakım yaptırılması gerekir mi?

Kadıköy Bosch Servis Bölgeleri

Kadıköy ilçesinin tüm bölgelerine aynı gün servis hizmeti vermekteyiz bu bölgeler sıralanmıştır, 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye, Zühtüpaşa